Rada Izby Komorniczej w Gdańsku informuje, że w dniu 24 maja odbędzie się turniej sportowy środowisk prawniczych pod patronatem Pani Prezes Sądu Rejonowego Gdańsk-Południe w Gdańsku oraz Pani Przewodniczącej Izby Komorniczej w Gdańsku. Ideą turnieju jest integracja środowisk prawniczych i popularyzacja rekreacji. Rozpoczęcie turnieju planowane jest na godzinę 8.45 na boisku przy Hali 100-lecia w Sopocie. Zapraszamy do kibicowania wszystkim drużynom a w szczególności drużynie Izby Komorniczej w Gdańsku.