Rada Izby Komorniczej w Gdańsku dokłada starań, aby treści zamieszczanych na stronie aktów prawnych były kompletne i aktualne.

Rada nie może jednak ponosić odpowiedzialności za skutki działań podjętych w oparciu o informacje publikowane na stronie.

Strona ta nie jest źródłem prawa, a elektroniczna publikowana tutaj wersja tekstów ujednoliconych ustaw może być dla naszych użytkowników jedynie materiałem informacyjnym i pomocniczym.

Link do Kodeksu:

Kodeks Etyki Zawodowej Komornika Sądowego w wersji pdf