Rada Izby Komorniczej w gdańsku uprzejmie informuje, że Krajowa Rada Komornicza w Warszawie postanowiła ogłosić III edycję konkursu na najlepszą pracę magisterską z zakresu sądowego postępowania egzekucyjnego.

Konkurs kierowany jest do studentów i absolwentów Wydziałów Prawa i Administracji uczelni publicznych i niepublicznych w Polsce. Do Konkursu mogą być zgłaszane prace magisterskie stanowiące podstawę egzaminu magisterskiego przeprowadzonego w roku akademickim 2015/2016. Termin zgłaszania prac upływa w dniu 31 października 2016r. W ramach Konkursu przewidziane zostały nagrody pieniężne.

Regulamin konkursu