Kondolencje

Rada Izby Komorniczej w Gdańsku z głębokim żalem zawiadamia, że w dniu 12 maja br. po długiej i ciężkiej chorobie odszedł nasz wieloletni współpracownik i wykładowca Pan Zenon Knypl Sędzia Sądu Apelacyjnego w Gdańsku w stanie spoczynku.

Rodzinie i Osobom Bliskim składamy wyrazy szczerego
i głębokiego współczucia.

Msza Św. za zmarłego odbędzie się w kościele o. Dominikanów pod wezwaniem św. Mikołaja w Gdańsku przy ul. Świętojańskiej 72 o godz. 10.30

Uroczystości pogrzebowe odbędą się 16.05 w poniedziałek
o godz. 12.30
na Cmentarzu Gdańsk – Łostowice.