Wzorem lat ubiegłych Krajowa Rada Komornicza już po raz szósty organizuje dzień otwarty Komorników Sądowych. W czasie tego dnia komornicy służą pomocą w zdobyciu wszelkich informacji dotyczących pracy komorników, wykonywania wyroków sądowych oraz zasad prowadzenia postępowania egzekucyjnego.

W tym roku zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu z wyznaczonymi kancelariami komorniczymi w dniu 22 listopada.

Informacji udzielać będą komornicy, zastępcy komorników oraz wyznaczeni asesorzy.

Lista kancelarii zgłoszonych do akcji Dzień Otwarty Komorników Sądowych zostanie opublikowana na niniejszej stronie w dniu 10 listopada br.

Serdecznie zapraszamy!!!

VI Dzień Otwarty Komorników Sądowych

Poniżej przedstawiamy listę kancelarii, które wezmą udział w VI Dniu Otwartym Komorników: