Kondolencje

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu dzisiejszym zmarła nasza Koleżanka Alicja Duda - wybitny działacz samorządu komorniczego i emerytowany komornik sądowy.
W tak trudnej dla Jakuba Dudy i całej Rodziny Zmarłej chwili
przesyłamy Im wyrazy otuchy i szczerego współczucia.

Komornicy Izby Komorniczej
w Gdańsku

Rada Izby Komorniczej
w Gdańsku

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 7 grudnia.
Msza św. żałobna zostanie odprawiona o godzinie 10.30 w kościele pod wezwaniem św. Franciszka
z Asyżu przy ul. Kartuskiej 186
, a pogrzeb o godzinie 12:00 w kaplicy głównej na Cmentarzu w Gdańsku–Łostowicach. Wyprowadzenie zwłok z kaplicy na cmentarz o godzinie 12:30.