Krajowa Rada Komornicza i Izby Komornicze, jak co roku, zapraszają na Ogólnopolski Dzień Otwarty Komorników Sądowych. Tegoroczna edycja skierowana jest głównie do Seniorów, ale na konsultacje zapraszamy wszystkich potrzebujących pomocy w swoich sprawach.

30 stycznia – darmowe porady w całej Polsce

30 stycznia 2018 r. w wybranych kancelariach komorniczych w całej Polsce odbędą się dyżury, podczas których będzie można uzyskać darmową poradę z zakresu egzekucji komorniczej. Zachęcamy do bezpośrednich rozmów wierzycieli, dłużników, ale także ich rodziny oraz pracodawców.

Lista kancelarii, w których możesz uzyskać darmową pomoc!

2931 stycznia Infolinia Krajowej Rady Komorniczej

Z okazji Dnia Otwartego pomoc prawną będzie można uzyskać także przez telefon. Przez trzy dni komornicy będą odpowiadać na pytania dzwoniących w godzinach 9.00-15.00.

Skonsultuj swoją sprawę bez wychodzenia z domu – zadzwoń pod numer 22 299 87 77!

Połączenie z Infolinią jest płatne zgodnie z taryfą operatora.

Nie martw się, jeśli nie zdążysz omówić swojej sprawy. Infolinia Krajowej Rady Komorniczej jest też czynna przez cały rok, w każdy wtorek w godz. 9.00-15.00.

Więcej informacji dostępnych jest na www.lepiejtowiedziec.pl

Zobacz plakat
Zobacz informację prasową