BIP
  1. Aleksander-Drzewiecka Anna - KS przy Sądzie Rejonowym w Szubinie Anna Groblewska
  2. Amrozy Łukasz - KS przy Sądzie Rejonowym w Toruniu Romuald Czaplewski
  3. Antonów Kamila - KS przy Sądzie Rejonowym w Sopocie Aleksandra Treder
  4. Bakalarska Anna - KS przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Maciej Bakalarski
  5. Barsukiewicz Rafał - KS przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Jacek Dober
  6. Betlejewski Sebastian - KS przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Jarosław Kuna
  7. Bilicki Damian - KS przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Michał Popiel
  8. Bławat Mariusz - KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku Jakub Duda
  9. Bolewski Dariusz - KS przy Sądzie Rejonowym w Słupsku Jan Maciejewski
  10. Bochenek Piotr - KS przy Sądzie Rejonowym w Toruniu Marek Gajda
  11. Borejko Tomasza Zdzisława - KS przy SR Brodnica Damian Stachowski
  12. Brodnicki Piotr - KS przy Sądzie Rejonowym w Ostródzie Arkadiusz Królikowski
  13. Budnik Marek - KS przy Sądzie Rejonowym w Sopocie Aleksandra Treder
  14. Chlewicki Piotr - KS przy Sądzie Rejonowym w Grudziądzu Dorota Lipniewska
  15. Chojnacka Agnieszka - KS przy Sądzie Rejonowym w Malborku Przemysław Biernacki
  16. Chyła Katarzyna  - KS przy Sądzie Rejonowym w Świeciu Małgorzata Wolny
  17. Cyrzan Joanna - KS przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Iwona Miotk
  18. Częścik Daniel  - KS przy Sądzie Rejonowym w Słupsku Katarzyna Skoczeń
  19. Czyżewski Mateusz - KS przy Sądzie Rejonowym w Gdańsku Tomasz Wojciechowski
  20. Danielewicz Mariusz - KS przy Sądzie Rejonowym w Słupsku Andrzej Śniegocki
  21. Deperasińska Aleksandra - KS przy Sądzie Rejonowym w Gdańsku Tomasz Wojciechowski
  22. Deresiewicz Tomasz – KS przy Sądzie Rejonowym w Kwidzynie Maciej Czop
  23. Dłutowska Jolanta - KS przy Sądzie Rejonowym w Słupsku Sławomir Bartkowski
  24. Draganik Tomasz - KS przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Jolanta Godkowicz-Drzewińska
  25. Drewczyński Krzysztof  - KS przy Sądzie Rejonowym w Elblągu Henryk Kowalczyk
  26. Dudzińska Ewa - KS przy Sądzie Rejonowym w Grudziądzu Dorota Lipniewska
  27. Dziedzic Aleksandra - KS przy Sądzie Rejonowym w Aleksandrowie Kujawskim Krzysztof Dziedzic
  28. Dzienisz Krzysztof  - KS przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Jolanta Godkowicz-Drzewińska
  29. Figura Krzysztof - KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku
  30. Fudalewski Szymon - KS przy Sądzie Rejonowym w Wejherowie Edmund Fudalewski
  31. Gerłachowski Piotr - KS przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Krzysztof Mówiński
  32. Gniech Aleksandra - KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku Jakub Duda
  33. Gołębiewski Jakub – KS przy Sądzie Rejonowym w Elblągu Władysław Kubryń
  34. Grod Paweł - KS przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Maciej Bakalarski
  35. Grześkowiak Adam - KS przy Sądzie Rejonowym w Sopocie Aleksandra Treder
  36. Gumuła Katarzyna  - KS przy Sądzie Rejonowym w Szubinie Anna Groblewska
  37. Hińca Rafał - KS przy Sądzie Rejonowym w Starogardzie Gdańskim Mariusz Pepliński
  38. Imiela Marek - KS przy Sądzie Rejonowym w Toruniu Jarosław Grajkowski
  39. Jasińska Monika - KS przy Sądzie Rejonowym w Lipnie Robert Damski
  40. Jeszke Daniel - KS przy Sądzie Rejonowym w Wejherowie z/s w Rumii Jarosław Świeczkowski
  41. Kaczmarski Grzegorz - KS przy Sądzie Rejonowym w Człuchowie Irena Ochocińska
  42. Kalinowski Paweł - KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku Jan Staszewski
  43. Kandyba Karolina - KS przy Sądzie Rejonowym w Szubinie Michał Wiatr
  44. Karczewski Zbigniew - KS przy Sądzie Rejonowym w Wejherowie Edmund Fudalewski
  45. Karolak Monika - KS przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Wiesława Sokólska
  46. Karski Bartłomiej - KS przy Sądzie Rejonowym w Inowrocławiu Piotr Synik
  47. Kasicki Łukasz - KS przy Sądzie Rejonowym w Gdańsku Marek Cichosz
  48. Kasprzykowski Sebastian  - KS przy Sądzie Rejonowym Świeciu Piotr Pawelczyk
  49. Kaszewska Ewelina - KS przy Sądzie Rejonowym w Malborku Tadeusz Święcicki
  50. Kawczyńska Agnieszka - KS przy Sądzie Rejonowym w Aleksandrowie Kujawskim Leszek Bończyk
  51. Kerner Krzysztof  - KS przy Sądzie Rejonowym w Lęborku Michał Mertsch
  52. Klimaszewski Jarosław - KS przy Sądzie Rejonowym w Szubinie Tadeusz Matusiak
  53. Kocemba Włodzimierz - KS przy Sądzie Rejonowym w Elblągu Dariusz Staniucha
  54. Kowalska Małgorzata - KS przy Sadzie Rejonowym w Toruniu Adam Zaremba
  55. Krzemiński Jerzy  - KS przy Sądzie Rejonowym w Kartuzach Andrzej Styś
  56. Krzyżniewski Daniel - KS przy Sądzie Rejonowym w Elblągu Stanisław Kocemba
  57. Lange Anna  - KS przy Sądzie Rejonowym w Toruniu Adam Olszewski
  58. Litwiński Mariusz - KS przy Sądzie Rejonowym w Tczewie Adam Śmiałek
  59. Lniska-Lis Katarzyna - KS przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Jarosław Buzderewicz
  60. Lorens Przemysław - KS przy Sądzie Rejonowym w Toruniu Dariusz Zimny
  61. Lubocka Ilona  - KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku Mariusz Bojeczko
  62. Łaska Monika - KS przy Sądzie Rejonowym w Inowrocławiu Piotr Synik
  63. Łuksza Wiesław - KS przy Sądzie Rejonowym w Ostródzie Hanna Żołnowska
  64. Maciaszek Wojciech - KS przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Sławomir Jaworski
  65. Mądrowski Mariusz - KS przy Sądzie Rejonowym w Chełmnie Marcin Gajda
  66. Miazga Beata  - KS przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Hanna Chamier-Gliszczyńska
  67. Milczarski Krzysztof  - KS przy Sądzie Rejonowym w Elblągu Stanisław Milczarski
  68. Mocha Dorota - KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku Jan Staszewski
  69. Mrukowska Agnieszka - KS przy Sądzie Rejonowym w Inowrocławiu Magdalena Dudzic
  70. Musiał Rafał - KS przy Sądzie Rejonowym w Szubinie Mariola Krysztofiak
  71. Nagórek Marcin – KS przy Sądzie Rejonowym w Świeciu Małgorzata Rut-Nowak
  72. Nagórska Ewa - KS przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Jolanta Ruszkiewicz
  73. Nicpoń Marlena - KS przy Sądzie Rejonowym w Toruniu Jarosław Grajkowski
  74. Nowak Liliana - KS przy Sądzie Rejonowym w Starogardzie Gdańskim Jarosław Baran
  75. Milińska Magdalena - KS przy Sądzie Rejonowym w Aleksandrowie Kujawskim Łukasz Borowicz
  76. Olejnik Adam - KS przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Sławomir Jaworski
  77. Olszewska Magdalena  - KS przy Sądzie Rejonowym w Toruniu Adam Olszewski
  78. Pander Paulina - KS przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Sławomir Jaworski
  79. Pawłowski Wojciech - KS przy Sądzie Rejonowym w Sopocie Aleksandra Treder
  80. Pepliński Rafał - KS przy Sądzie Rejonowym w Słupsku Jadwiga Żuralska
  81. Perzyna Piotr - KS przy Sądzie Rejonowym w Grudziądzu Alicja Sokołowska
  82. Piasecka Agnieszka - KS przy Sądzie Rejonowym w Sopocie Aleksandra Treder
  83. Piontkowski Marek - KS przy Sądzie Rejonowym w Inowrocławiu Artur Zieliński
  84. Piotrowski Radosław - KS przy Sądzie Rejonowym w Starogardzie Gdańskim Jarosław Baran
  85. Przybylska Edyta - KS Gdańsk-Południe w Gdańsku Hanna Gadomska
  86. Przystalska Alicja - KS przy Sądzie Rejonowym w Chełmnie Mariusz Brygin
  87. Raducha Wojciech - KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku Marek Cichosz
  88. Ratyński Jarosław - KS przy Sądzie Rejonowym we Włocławku Witold Włodarczyk
  89. Rzeszewicz Leopold – KS przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Krzysztof Mówiński
  90. Samuel Marcin - KS przy Sądzie Rejonowym w Inowrocławiu Artur Mac
  91. Skonieczny Robert - KS przy Sądzie Rejonowym w Braniewie Marek Karpiński
  92. Skóra Damian - KS przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Maciej Bakalarski
  93. Skórko-Janukiewicz Karolina - KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku Mariusz Bojeczko
  94. Słapiński Rafał - KS przy Sądzie Rejonowym w Brodnicy Jolanta Murawska
  95. Smalec Bartosz - KS przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Jolanta Janocha-Mularczyk
  96. Smoliński Andrzej  - KS przy Sądzie Rejonowym w Brodnicy Jarosław Gardocki
  97. Snochowski Błażej - KS przy Sądzie Rejonowym w Toruniu Michał Śliwiński
  98. Sobol Justyna - KS przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Krzysztof Mówiński
  99. Sokołowski Grzegorz - KS przy Sądzie Rejonowym w Grudziądzu Alicja Sokołowska
  100. Sokołowski Bartłomiej - KS przy Sądzie Rejonowym w Grudziądzu Alicja Sokołowska
  101. Starsierski Witold - KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Południe w Gdańsku Andrzej Perzanowski
  102. Szachewicz Maciej - KS przy Sądzie Rejonowym we Włocławku Mariusz Malinowski
  103. Szczepański Leszek - KS przy Sądzie Rejonowym w Wejherowie Adam Grzona
  104. Szcześniak Wiesław - KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Południe w Gdańsku Andrzej Perzanowski
  105. Szulc Maciej - KS przy Sądzie Rejonowym w Elblągu Jacek Bortnik
  106. Szymandera Joanna  - KS przy Sądzie Rejonowym w Grudziądzu Tomasz Szymandera
  107. Szymański Adam - KS przy Sądzie Rejonowym w Inowrocławiu Artur Zieliński
  108. Szymański Paweł - KS przy Sądzie Rejonowym w Słupsku Paweł Stankiewicz
  109. Ścibich Krzysztof - KS przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Michał Popiel
  110. Tempski Witold - KS przy Sądzie Rejonowym w Słupsku Sławomir Bartkowski
  111. Tokarz Robert - KS przy Sądzie Rejonowym w Lęborku Romualda Włodarczyk-Trojan
  112. Trojanowski Piotr  - KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Południe w Gdańsku Hanna Gadomska
  113. Tuchołka Piotr - KS przy Sądzie Rejonowym w Starogardzie Gdańskim Jarosław Baran
  114. Turosz Małgorzata - KS przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Krzysztof Mówiński
  115. Walas Michał  - KS przy Sądzie Rejonowym we Włocławku Grzegorz Perczyński
  116. Walas Katarzyna  - KS przy Sądzie Rejonowym we Włocławku Grzegorz Perczyński
  117. Wasielewski Tomasz - KS przy Sądzie Rejonowym w Iławie Maciej Garczyński
  118. Węcławik Jacek - KS przy Sądzie Rejonowym w Kartuzach Jan Zarębski
  119. Wojtaszek Bartłomiej – KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Południe w Gdańsku Alicja Julke-Kostrzewa
  120. Wojciechowski Adam - KS przy Sądzie Rejonowym w Gdańsku Jan Staszewski
  121. Wojdył Anna - KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku Krystian Pstrong
  122. Wojnarowski Piotr - KS przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Jolanta Godkowicz-Drzewińska
  123. Wołoszyk Marek  - KS przy Sądzie Rejonowym w Toruniu Dariusz Zimny
  124. Woźniak Piotr – KS przy Sądzie Rejonowym w Kartuzach Andrzej Styś
  125. Wróblewski Rafał - KS przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Maciej Bakalarski
  126. Wrzosek - Antosik Agata - KS przy Sądzie Rejonowym w Słupsku Katarzyna Skoczeń
  127. Zabłotny Marcin - KS przy Sądzie Rejonowym w Gdańsku Piotr Majdziński
  128. Zając Renata - KS przy Sadzie Rejonowym w Lipnie Robert Damski
  129. Zakrzewska Agnieszka - KS przy Sądzie Rejonowym w Tczewie Andrzej Zakrzewski
  130. Zalewska Izabela  - KS przy Sądzie Rejonowym w Elblągu Dariusz Staniucha
  131. Zasępa Mariusz - KS przy Sądzie Rejonowym w Tczewie Andrzej Zakrzewski
  132. Zarębski Mateusz - KS przy Sądzie Rejonowym w Kartuzach Jan Zarębski
  133. Zawadzki Jacek – KS przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Jarosław Kuna
  134. Zielkowski Damian - KS przy Sądzie Rejonowym w Lęborku Michał Mertsch
  135. Żocholl Edmund - KS przy Sądzie Rejonowym w Wejherowie Jarosław Świeczkowski

Kalendarium

poprzednim miesiącu lipiec 2014 następnym miesiącu
P W Ś C Pt S N
week 27 1 2 3 4 5 6
week 28 7 8 9 10 11 12 13
week 29 14 15 16 17 18 19 20
week 30 21 22 23 24 25 26 27
week 31 28 29 30 31

Ta witryna internetowa korzysta z plików cookies. W celu uzyskania informacji czym są ciasteczka [cookies] i jak nimi zarządzać, wejdź na stronę Wikipedii.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie. Ciasteczka są wykorzystywane w celach statystycznych oraz do obsługi sesji.