BIP
  1. Aleksander-Drzewiecka Anna - KS przy Sądzie Rejonowym w Szubinie Anna Groblewska
  2. Amrozy Łukasz - KS przy Sądzie Rejonowym w Toruniu Romuald Czaplewski
  3. Antonów Kamila - KS przy Sądzie Rejonowym w Sopocie Aleksandra Treder
  4. Bakalarska Anna - KS przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Maciej Bakalarski
  5. Barsukiewicz Rafał - KS przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Jacek Dober
  6. Betlejewski Sebastian - KS przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Jarosław Kuna
  7. Bilicki Damian - KS przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Michał Popiel
  8. Bławat Mariusz - KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku Jakub Duda
  9. Bolewski Dariusz - KS przy Sądzie Rejonowym w Słupsku Jan Maciejewski
  10. Bochenek Piotr - KS przy Sądzie Rejonowym w Toruniu Marek Gajda
  11. Borejko Tomasza Zdzisława - KS przy SR Brodnica Damian Stachowski
  12. Bożemska Zofia - KS przy Sądzie Rejonowym w Gdańsku Tomasz Wojciechowski
  13. Brodnicki Piotr - KS przy Sądzie Rejonowym w Ostródzie Arkadiusz Królikowski
  14. Budnik Marek - KS przy Sądzie Rejonowym w Sopocie Aleksandra Treder
  15. Chlewicki Piotr - KS przy Sądzie Rejonowym w Grudziądzu Dorota Lipniewska
  16. Chojnacka Agnieszka - KS przy Sądzie Rejonowym w Malborku Przemysław Biernacki
  17. Chyła Katarzyna  - KS przy Sądzie Rejonowym w Świeciu Małgorzata Wolny
  18. Cymbałko Natalia - KS przy Sądzie Rejonowym w Słupsku Ireneusz Kowalski
  19. Cyrzan Joanna - KS przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Iwona Miotk
  20. Częścik Daniel  - KS przy Sądzie Rejonowym w Słupsku Katarzyna Skoczeń
  21. Czyżewski Mateusz - KS przy Sądzie Rejonowym w Gdańsku Tomasz Wojciechowski
  22. Danielewicz Mariusz - KS przy Sądzie Rejonowym w Słupsku Andrzej Śniegocki
  23. Deperasińska Aleksandra - KS przy Sądzie Rejonowym w Gdańsku Tomasz Wojciechowski
  24. Deresiewicz Tomasz – KS przy Sądzie Rejonowym w Kwidzynie Maciej Czop
  25. Dłutowska Jolanta - KS przy Sądzie Rejonowym w Słupsku Sławomir Bartkowski
  26. Draganik Tomasz - KS przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Jolanta Godkowicz-Drzewińska
  27. Drewczyński Krzysztof  - KS przy Sądzie Rejonowym w Elblągu Henryk Kowalczyk
  28. Dudzińska Ewa - KS przy Sądzie Rejonowym w Grudziądzu Dorota Lipniewska
  29. Dziedzic Aleksandra - KS przy Sądzie Rejonowym w Aleksandrowie Kujawskim Krzysztof Dziedzic
  30. Dzienisz Krzysztof  - KS przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Jolanta Godkowicz-Drzewińska
  31. Figura Krzysztof - KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku Marek Cichosz
  32. Fudalewski Szymon - KS przy Sądzie Rejonowym w Wejherowie Edmund Fudalewski
  33. Gerłachowski Piotr - KS przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Krzysztof Mówiński
  34. Glazik Kamila - KS przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Jakub Głuchowski
  35. Gniech Aleksandra - KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku Jakub Duda
  36. Gołębiewski Jakub – KS przy Sądzie Rejonowym w Elblągu Władysław Kubryń
  37. Grod Paweł - KS przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Maciej Bakalarski
  38. Grześkowiak Adam - KS przy Sądzie Rejonowym w Sopocie Aleksandra Treder
  39. Gumuła Katarzyna  - KS przy Sądzie Rejonowym w Szubinie Anna Groblewska
  40. Imiela Marek - KS przy Sądzie Rejonowym w Toruniu Jarosław Grajkowski
  41. Jacyno-Curkowska Martyna - KS przy Sądzie Rejonowym w Słupsku Tadeusz Żuralski
  42. Jasińska Monika - KS przy Sądzie Rejonowym w Lipnie Robert Damski
  43. Jaskulska Anna - KS przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Wiesława Sokólska
  44. Jeszke Daniel - KS przy Sądzie Rejonowym w Wejherowie z/s w Rumii Jarosław Świeczkowski
  45. Jutrowska Anna - KS przy Sądzie Rejonowym w Toruniu Jarosław Grajkowski
  46. Kaczmarski Grzegorz - KS przy Sądzie Rejonowym w Człuchowie Irena Ochocińska
  47. Kalinowski Paweł - KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku Jan Staszewski
  48. Kandyba Karolina - KS przy Sądzie Rejonowym w Szubinie Michał Wiatr
  49. Karczewski Zbigniew - KS przy Sądzie Rejonowym w Wejherowie Edmund Fudalewski
  50. Karolak Monika - KS przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Wiesława Sokólska
  51. Karski Bartłomiej - KS przy Sądzie Rejonowym w Inowrocławiu Piotr Synik
  52. Kasicki Łukasz - KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ Marek Cichosz
  53. Kasprzykowski Sebastian  - KS przy Sądzie Rejonowym Świeciu Piotr Pawelczyk
  54. Kaszewska Ewelina - KS przy Sądzie Rejonowym w Malborku Tadeusz Święcicki
  55. Kawczyńska Agnieszka - KS przy Sądzie Rejonowym w Aleksandrowie Kujawskim Leszek Bończyk
  56. Kerner Krzysztof  - KS przy Sądzie Rejonowym w Lęborku Michał Mertsch
  57. Kij Filip Mateusz  - KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku Mariusz Bojeczko
  58. Klimaszewski Jarosław - KS przy Sądzie Rejonowym w Szubinie Tadeusz Matusiak
  59. Kocemba Włodzimierz - KS przy Sądzie Rejonowym w Elblągu Dariusz Staniucha
  60. Koper Katarzyna - KS Gdańsk-Południe w Gdańsku Monika Peda
  61. Kosik Adam Janusz - KS przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Jarosław Buzderewicz
  62. Kowalska Małgorzata - KS przy Sadzie Rejonowym w Toruniu Adam Zaremba
  63. Krzemiński Jerzy  - KS przy Sądzie Rejonowym w Kartuzach Andrzej Styś
  64. Krzyżniewski Daniel - KS przy Sądzie Rejonowym w Elblągu Stanisław Kocemba
  65. Kunz Dawid - KS przy Sądzie Rejonowym w Wejherowie Maciej Migowski
  66. Lange Anna  - KS przy Sądzie Rejonowym w Toruniu Adam Olszewski
  67. Litwiński Mariusz - KS przy Sądzie Rejonowym w Tczewie Adam Śmiałek
  68. Lniska-Lis Katarzyna - KS przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Jarosław Buzderewicz
  69. Lorens Przemysław - KS przy Sądzie Rejonowym w Toruniu Dariusz Zimny
  70. Lubocka Ilona  - KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku Mariusz Bojeczko
  71. Łaska Monika - KS przy Sądzie Rejonowym w Inowrocławiu Piotr Synik
  72. Łuksza Wiesław - KS przy Sądzie Rejonowym w Ostródzie Hanna Żołnowska
  73. Maciaszek Wojciech - KS przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Sławomir Jaworski
  74. Mądrowski Mariusz - KS przy Sądzie Rejonowym w Chełmnie Marcin Gajda
  75. Miazga Beata  - KS przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Hanna Chamier-Gliszczyńska
  76. Milczarski Krzysztof  - KS przy Sądzie Rejonowym w Elblągu Stanisław Milczarski
  77. Mioduszewska Joanna – KS przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Marcin Zalewski
  78. Mocha Dorota - KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku Jan Staszewski
  79. Mrukowska Agnieszka - KS przy Sądzie Rejonowym w Inowrocławiu Magdalena Dudzic
  80. Musiał Rafał - KS przy Sądzie Rejonowym w Szubinie Mariola Krysztofiak
  81. Nagórek Marcin – KS przy Sądzie Rejonowym w Świeciu Małgorzata Rut-Nowak
  82. Nagórska Ewa - KS przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Jolanta Ruszkiewicz
  83. Nicpoń Marlena - KS przy Sądzie Rejonowym w Toruniu Jarosław Grajkowski
  84. Nowak Liliana - KS przy Sądzie Rejonowym w Starogardzie Gdańskim Jarosław Baran
  85. Milińska Magdalena - KS przy Sądzie Rejonowym w Aleksandrowie Kujawskim Łukasz Borowicz
  86. Olejnik Adam - KS przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Sławomir Jaworski
  87. Olszewska Magdalena  - KS przy Sądzie Rejonowym w Toruniu Adam Olszewski
  88. Pander Paulina - KS przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Sławomir Jaworski
  89. Pawłowski Wojciech - KS przy Sądzie Rejonowym w Sopocie Aleksandra Treder
  90. Pepliński Rafał - KS przy Sądzie Rejonowym w Słupsku Jadwiga Żuralska
  91. Perzyna Piotr - KS przy Sądzie Rejonowym w Grudziądzu Alicja Sokołowska
  92. Piasecka Agnieszka - KS przy Sądzie Rejonowym w Sopocie Aleksandra Treder
  93. Piontkowski Marek - KS przy Sądzie Rejonowym w Inowrocławiu Artur Zieliński
  94. Piotrowski Radosław - KS przy Sądzie Rejonowym w Starogardzie Gdańskim Jarosław Baran
  95. Pokora-Urbańska Karolina - KS przy Sądzie Rejonowym w Iławie Maciej Garczyński
  96. Przybylska Edyta - KS Gdańsk-Południe w Gdańsku Hanna Gadomska
  97. Przystalska Alicja - KS przy Sądzie Rejonowym w Chełmnie Mariusz Brygin
  98. Raducha Wojciech - KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku Marek Cichosz
  99. Ratyński Jarosław - KS przy Sądzie Rejonowym we Włocławku Witold Włodarczyk
  100. Rzeszewicz Leopold – KS przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Krzysztof Mówiński
  101. Samuel Marcin - KS przy Sądzie Rejonowym w Inowrocławiu Artur Mac
  102. Sarbiewski Paweł - KS przy Sądzie Rejonowym w Sopocie Bartłomiej Sokołowski
  103. Skonieczny Robert - KS przy Sądzie Rejonowym w Braniewie Marek Karpiński
  104. Skóra Damian - KS przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Daniel Woźny
  105. Skórko-Janukiewicz Karolina - KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku Mariusz Bojeczko
  106. Słapiński Rafał - KS przy Sądzie Rejonowym w Brodnicy Jolanta Murawska
  107. Smalec Bartosz - KS przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Jolanta Janocha-Mularczyk
  108. Smoliński Andrzej  - KS przy Sądzie Rejonowym w Brodnicy Jarosław Gardocki
  109. Snochowski Błażej - KS przy Sądzie Rejonowym w Toruniu Michał Śliwiński
  110. Sobol Justyna - KS przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Krzysztof Mówiński
  111. Sokołowski Grzegorz - KS przy Sądzie Rejonowym w Grudziądzu Alicja Sokołowska
  112. Starsierski Witold - KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Południe w Gdańsku Andrzej Perzanowski
  113. Szachewicz Maciej - KS przy Sądzie Rejonowym we Włocławku Mariusz Malinowski
  114. Szczepański Leszek - KS przy Sądzie Rejonowym w Wejherowie Adam Grzona
  115. Szcześniak Wiesław - KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Południe w Gdańsku Andrzej Perzanowski
  116. Szulc Maciej - KS przy Sądzie Rejonowym w Elblągu Jacek Bortnik
  117. Szymandera Joanna  - KS przy Sądzie Rejonowym w Grudziądzu Tomasz Szymandera
  118. Szymański Adam - KS przy Sądzie Rejonowym w Inowrocławiu Artur Zieliński
  119. Szymański Paweł - KS przy Sądzie Rejonowym w Słupsku Paweł Stankiewicz
  120. Ścibich Krzysztof - KS przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Michał Popiel
  121. Tempski Witold - KS przy Sądzie Rejonowym w Słupsku Sławomir Bartkowski
  122. Tokarz Robert - KS przy Sądzie Rejonowym w Lęborku Romualda Włodarczyk-Trojan
  123. Trojanowski Piotr  - KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Południe w Gdańsku Hanna Gadomska
  124. Tuchołka Piotr - KS przy Sądzie Rejonowym w Starogardzie Gdańskim Jarosław Baran
  125. Turosz Małgorzata - KS przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Krzysztof Mówiński
  126. Walas Michał  - KS przy Sądzie Rejonowym we Włocławku Grzegorz Perczyński
  127. Walas Katarzyna  - KS przy Sądzie Rejonowym we Włocławku Grzegorz Perczyński
  128. Wasielewski Tomasz - KS przy Sądzie Rejonowym w Iławie Maciej Garczyński
  129. Węcławik Jacek - KS przy Sądzie Rejonowym w Kartuzach Jan Zarębski
  130. Wiśniewski Michał - KS przy Sądzie Rejonowym w Wejherowie Maciej Nogalski
  131. Wojtaszek Bartłomiej – KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Południe w Gdańsku Alicja Julke-Kostrzewa
  132. Wojciechowski Adam - KS przy Sądzie Rejonowym w Gdańsku Jan Staszewski
  133. Wojdył Anna – KS przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Bartosz Bociąga
  134. Wojnarowski Piotr - KS przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Jolanta Godkowicz-Drzewińska
  135. Wołoszyk Marek  - KS przy Sądzie Rejonowym w Toruniu Dariusz Zimny
  136. Woźniak Piotr – KS przy Sądzie Rejonowym w Kartuzach Andrzej Styś
  137. Wróblewski Rafał - KS przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Maciej Bakalarski
  138. Wrzosek - Antosik Agata - KS przy Sądzie Rejonowym w Słupsku Katarzyna Skoczeń
  139. Zabłotny Marcin - KS przy Sądzie Rejonowym w Gdańsku Piotr Majdziński
  140. Zając Renata - KS przy Sadzie Rejonowym w Lipnie Robert Damski
  141. Zakrzewska Agnieszka - KS przy Sądzie Rejonowym w Tczewie Andrzej Zakrzewski
  142. Zalewska Izabela  - KS przy Sądzie Rejonowym w Elblągu Dariusz Staniucha
  143. Zasępa Mariusz - KS przy Sądzie Rejonowym w Tczewie Andrzej Zakrzewski
  144. Zarębski Mateusz - KS przy Sądzie Rejonowym w Kartuzach Jan Zarębski
  145. Zawadzki Jacek – KS przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Jarosław Kuna
  146. Zielkowski Damian - KS przy Sądzie Rejonowym w Lęborku Michał Mertsch
  147. Żocholl Edmund - KS przy Sądzie Rejonowym w Wejherowie Jarosław Świeczkowski
  148. Żółtański Daniel - KS przy Sądzie Rejonowym w Słupsku Katarzyna Skoczeń

Kalendarium

poprzednim miesiącu październik 2014 następnym miesiącu
P W Ś C Pt S N
week 40 1 2 3 4 5
week 41 6 7 8 9 10 11 12
week 42 13 14 15 16 17 18 19
week 43 20 21 22 23 24 25 26
week 44 27 28 29 30 31

Ta witryna internetowa korzysta z plików cookies. W celu uzyskania informacji czym są ciasteczka [cookies] i jak nimi zarządzać, wejdź na stronę Wikipedii.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie. Ciasteczka są wykorzystywane w celach statystycznych oraz do obsługi sesji.