BIP

Aplikanci - rocznik 2016/17

  1. Tomasz Kurpiewski KS Gdańsk - Robert Roszczyniała
  2. Anna Sitniewska KS Inowrocław - Piotr Synik
  3. Michał Urban KS Grudziądz - Marcin Burakowski
  4. Mateusz Zabłocki KS Tczew - Jarosław Szweda
  5. Błażej Sobczak KS Inowrocław - Izabela Podgórska - Wójtowicz
  6. Łukasz Sieger Gdańsk - Tomasz Korzeniecki
  7. Paulina Krauze Toruń Maciej Worotyński
  8. Adam Rezmerski Gdańsk-Południe w Gdańsku Maciej Wojtczak
  9. Justyna Raszkowska - Mełnicka Gdynia Wiesława Sokólska
  10. Karolina Poturaj Słupsk -Daniel Częścik
  11. Natalia Bruździak Gdańsk Monika Peda
  12. Piotr Anisimowicz Lębork - Michał Mertsch
  13. Milena Szczepańska Grudziądz Magdalena Różnowicz
  14. Izabela Sęk-Krzywdzińska - KS Bydgoszcz Jacek Zawadzki
  15. Karolina Brąszkiewicz Bydgoszcz Daniel Woźny
  16. Anita Jakielska Wejherowo Jarosław Świeczkowski
  17. Mateusz Piechuta Działdowo Teresa Królikowska
  18. Bartosz Maciejewski Słupsk - Jan Maciejewski
  19. Marcin Rzeszowski Grudziądz - Tomasz Szymandera
  20. Patryk Grzeca Gdańsk - Maciej Wojtczak
  21. Przemysław Kaliszewski Gdańsk - Mariusz Bojeczko
  22. Monika Mosakowska Lipno - Robert Damski
  23. Viktoria Czaplińska Gdańsk- Krzysztof Pluta
  24. Wojciech Szmagliński Toruń - Krzysztof Mańkowski
  25. Agata Odejewska-Nosewicz Chojnice - Katarzyna Chyła
  26. Marta Florciak Grudziądz - Marcin Burakowski
  27. Loreta Jasnowska Gdynia - Bartosz Bociąga
  28. Marta Stępień-Paczkowska Gdynia - Tomasz Deresiewicz
  29. Aleksandra Bork Ostróda - Kamil Grabowski
  30. Krzysztof Filipczak Bydgoszcz - Daniel Woźny
  31. Adam Olszewski Bydgoszcz - Daniel Woźny
  32. Marek Weyna Gdańsk - Monika Peda
  33. Krzysztof Szpulecki Szubin - Anna Groblewska
  34. Adrian Bokuniewicz Toruń - Dariusz Zimny
  35. Witold Piasek Gdynia - Iwona Miotk
  36. Anna Krasińska Gdańsk - Mariusz Jaranowski
  37. Aneta Kistowska Bydgoszcz - Daniel Woźny
  38. Marek Tarasiuk Gdańsk - Tomasz Kędziora
  39. Marcin Osielski Malbork - Tadeusz Święcicki
  40. Karolina Kompanowska Bydgoszcz - Maciej Bakalarski
  41. Tomasz Tkaczuk Toruń - zastępca Magdalena Różnowicz
  42. Martyna Wontorska Gdańsk - Anna Mucha
  43. Marcin Żbikowski Toruń - Dariusz Zimny
  44. Natalia Białas Kwidzyn - Małgorzata Lipska
  45. Cezary Osenka Gdańsk - Tomasz Wojciechowski
  46. Agnieszka Mościcka Złotów - Bartosz Włoch
  47. Tomasz Drozda Bydgoszcz - Jakub Głuchowski
  48. Robert Szczepański Elbląg - Stanisław Kocemba

Aplikanci - rocznik 2017/18

  1. Piotr Andrys - KS Gdynia J.Janocha-Mularczyk
  2. Mateusz Beger - KS Bydgoszcz M.Bakalarski
  3. Mariusz Braszkiewicz - KS Toruń M.Różnowicz
  4. Karolina Bujnowska - KS Bydgoszcz D.Skóra
  5. Piotr Chlipała - KS Wejherowo J.Świeczkowski
  6. Magdalena Chruściel - KS Gdańsk J.Staszewski
  7. Michał Dettlaff - KS Gdynia J.Buzderewicz
  8. Arkadiusz Hojnacki - KS Bydgosz D.Woźny
  9. Karolina Jabłońska - KS Gdańśk K.Pstrong
  10. Ewa Jarosz - KS Sopot M.Sobel
  11. Marta Łosińska - KS Wejherowo A.Grzona
  12. Mateusz Nowak - KS Bydgoszcz D.Woźny
  13. Martyna Powarzyńska - KS Słupsk K.Brożek
  14. Monika Romańczyk - KS Gdańsk P.Majdziński

Ta witryna internetowa korzysta z plików cookies. W celu uzyskania informacji czym są ciasteczka [cookies] i jak nimi zarządzać, wejdź na stronę Wikipedii.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie. Ciasteczka są wykorzystywane w celach statystycznych oraz do obsługi sesji.