BIP

Aplikanci  - rocznik 2013/14

  1. Aporius Sara - KS przy SR Toruń Krzysztof Mańkowski
  2. Balcerak Arleta - KS przy SR Inowrocław Izabela Podgórska-Wójtowicz
  3. Bartnicka Justyna - KS przy SR Gdynia Iwona Miotk
  4. Bąk Karolina - KS przy SR Bydgoszcz Maciej Bakalarski
  5. Borowiak Paulina - KS przy SR Świecie Piotr Pawelczyk
  6. Brzozowski Wojciech - KS przy SR Tczew Andrzej Zakrzewski
  7. Brzóska Michał - KS przy SR Gdańsk-Południe Alicja Julke-Kostrzewa
  8. Chwalisz Ewelina - KS przy SR Bydgoszcz Daniel Woźny
  9. Czapska Monika - KS przy SR Iława Marcin Milcarek
  10. Czapski Mateusz - KS przy SR Gdynia Jolanta Tilsa
  11. Dunajski Zenon - KS przy SR Toruń Maciej Worotyński
  12. Dziewulska Monika - KS przy SR Wejherowo Jarosław Świeczkowski
  13. Gotowicz Lidia - KS przy SR Bydgoszcz Michał Popiel
  14. Gruszka Łukasz - KS przy SR Gdańsk-Południe Andrzej Perzanowski
  15. Ilnicki Dariusz - KS przy SR Ostróda Arkadiusz Królikowski
  16. Jabłonka Kamil - KS przy SR Starogard Gdański Aneta Ruszczyk
  17. Jagiełło-Królikowska Aleksandra - KS przy SR Gdańsk-Północ Marek Cichosz
  18. Jaśkowiak Maciej - KS przy SR Bydgoszcz Daniel Woźny
  19. Kalas Józef - KS przy SR Toruń Tomasz Sobecki
  20. Kasperski Kamil - KS przy SR Wejherowo Adam Grzona
  21. Kołomański Bartosz - KS przy SR Bydgoszcz Daniel Woźny
  22. Kosek Magdalena - KS przy SR Brodnica Jarosław Gardocki
  23. Majewska Małgorzata - KS przy SR Inowrocław Aleksandra Pankowska
  24. Kraśniewski Adrian - KS przy SR Ostróda Arkadiusz Królikowski
  25. Krysztofiak Michał - KS przy SR Szubin Mariola Krysztofiak
  26. Kubacki Kamil - KS przy SR Kwidzyn Maciej Przybylski
  27. Kubiak Iwona - KS przy SR Kwidzyn Jerzy Bieliński
  28. Kuchta Martyna - KS przy SR Starogard Gdański Jarosław Baran
  29. Kulesza Adam - KS przy SR Gdynia Jarosław Buzderewicz
  30. Kuna Cyprian - KS przy SR Bydgoszcz Jarosław Kuna
  31. Kusio Piotr - KS przy SR Gdynia Jarosław Buzderewicz
  32. Lipka Martyna - KS przy SR Gdynia Jolanta Godkowicz-Drzewińska
  33. Łapiński Marcin - KS przy SR Gdańsk-Południe Piotr Majdziński
  34. Małysz Michał - KS przy SR Gdańsk-Południe Sebastian Piątkowski
  35. Mania Marcin - KS Słupsk Jadwiga Żuralska
  36. Marchlewicz Jakub - KS przy SR Toruń Tomasz Sobecki
  37. Mazur Michał - KS przy SR Chełmno Marcin Gajda
  38. Michalska-Janulis Mariola - KS przy SR Słupsk Karol Rudziński
  39. Mularczyk Rafał - KS przy SR Gdynia Jolanta Janocha-Mularczyk
  40. Opalski Michał - KS przy SR Gdańsk-Południe Hanna Gadomska
  41. Orlińska Patrycja - KS przy SR Bydgoszcz Grażyna Rasch
  42. Ozdoba Andrzej - KS przy SR Bydgoszcz Jacek Dober
  43. Pająk Alicja - KS przy SR Elbląg Stanisław Kocemba
  44. Pawlik-Figlarska Magdalena - KS przy SR Wejherowo Edmund Fudalewski
  45. Pawłowski Tomasz - KS przy SR Bydgoszcz Maciej Bakalarski
  46. Piernikowski Damian - KS przy SR Bydgoszcz Daniel Woźny
  47. Prelińska Katarzyna - KS przy SR Gdyni Jolanta Janocha-Mularczyk
  48. Rauhut Katarzyna - KS przy SR Toruń Marek Gajda
  49. Rex Michał - KS przy SR Bydgoszcz Daniel Woźny
  50. Szubelak Krzysztof - KS przy SR Lębork Romualda Włodarczyk-Trojan
  51. Szynwelska Anna - KS przy SR Wejherowo Jarosław Świeczkowski
  52. Truskawa Magdalena - KS przy SR Gdańsk-Północ Robert Roszczyniała
  53. Tuzik Przemysław - KS przy SR Gdańsk-Północ Krystian Pstrong
  54. Wolska Agata - KS przy SR Toruń Adam Olszewski
  55. Woźniak Bartosz - KS przy SR Włocławek Konrad Boszko

Aplikanci - rocznik 2014/15

  1. Monika Bajerska - KS przy SR Toruń - Marek Gajda
  2. Małgorzata Bajtek - KS przy SR Słupsk - Jan Maciejewski
  3. Damian Barski - KS przy SR Świecie - Małgorzata Rut-Nowak
  4. Dominika Branicka - KS przy SR Toruń - Jarek Grajkowski
  5. Łukasz Brudzyński - KS przy SR Toruń - Adam Olszewski
  6. Mateusz Czapliński - KS przy SR Grudziądz - Magdalena Różnowicz
  7. Maria Ewelina Czerniak - KS przy SR Inowrocław - Artur Mac
  8. Piotr Diks - KS przy SR Bydgoszcz - Cecylia Klonowska
  9. Krzysztof Drzewiczak - KS przy SR Bydgoszcz- Jacek Dober
  10. Damian Duczmal - KS przy SR Bydgoszcz - Daniel Woźny
  11. Żaneta Dygulska - KS przy SR Świecie - Małgorzata Rut-Nowak
  12. Krzysztof Filipczak - KS przy SR Ostróda-Hanna Żołnowska
  13. Joanna Gardocka - KS przy SR Bydgoszcz - Maria Bury
  14. Konrad Grzankowski - KS przy SR Gdańsk - Monika Peda
  15. Agata Anna Iwaniuk - KS przy SR Gdańsk - Andrzej Perzanowskiego
  16. Ewelina Jasnowska - KS przy SR Kartuzy - Szymon Sporysz
  17. Damian Kopaczewski - KS przy SR Świecie - Małgorzata Wolny
  18. Błażej Kosiedowski - KS przy SR Chojnice - Maria Krauze
  19. Łukasz Koziński - KS przy SR Bydgoszcz - Maciej Bakalarski
  20. Anna Krawczyk - KS przy SR Szubin - Tadeusz Matusiak
  21. Tomasz Leśniewski - KS przy SR Bydgoszcz - Przemysław Hetman
  22. Kamila Liszczewska - KS przy SR Malbork - Przemysław Biernacki
  23. Karolina Łukasz - KS przy SR Iława - Piotr Staruk
  24. Michał Majewski - KS przy SR Gdynia - Bartosz Bociąga
  25. Tomasz Marszycki - KS przy SR Braniewo - Marek Karpiński
  26. Paweł Masny - KS przy SR Gdańsk - Alicja Julke - Kostrzewa
  27. Szymon Meyer - KS przy SR Słupsk - Andrzej Śniegocki
  28. Agnieszka Nalezinska Gdańsk-Mariusz Bojeczko
  29. Weronika Nowaczyk - KS przy SR Gdańsk-Północ - Tomasz Wojciechowski
  30. Paweł Orłowski - KS przy SR Toruń - Dariusz Zimny
  31. Łukasz Przybył - KS przy SR Gdańsk- Jan Staszewski
  32. Karolina Rusin - KS przy SR Tczew - Adam Śmiałek
  33. Karol Skrocki - KS przy SR Toruń - Maciej Worotyński
  34. Dagmara Smoguła - KS przy SR Toruń - Tomasz Trusiło
  35. Wojciech Sobczak - KS przy SR Toruń - Maciej Śliwiński
  36. Emilia Stefańska - KS przy SR Gdańsk- Jan Staszewski
  37. Paweł Stolc - KS przy SR Tczew - Jarosław Szweda
  38. Marzena Syrocka - KS przy SR Toruń - Marek Gajda
  39. Paweł Szczepański - KS przy SR Gdańsk - Sebastian Piątkowski
  40. Szymon Szram - KS przy SR Brodnica - Damian Stachowski
  41. Katarzyna Szymańska - KS przy SR Słupsk - Katarzyna Skoczeń
  42. Przemysław Tankiewicz - KS przy SR Gdańsk-Tomasz Wojciechowwski
  43. Dariusz Terman - KS przy SR Lębork - Wojciech Daroszewski
  44. Irena Urynowicz - KS przy SR Gdynia - Irena Urynowicz
  45. Ireneusz Więcek - KS przy SR Brodnica - J. Murawska
  46. Marcin Wilk - KS przy SR Gdańsk-Marek Trocki
  47. Karol Wojtala - KS przy SR Gdańsk- Jan Staszewski
  48. Tomasz Wróblewski - KS przy SR Toruń - Dariusz Zimny
  49. Benedykt Zygmański - KS przy SR Wejherowo - Jarosław Świeczkowski

Kalendarium

poprzednim miesiącu lipiec 2014 następnym miesiącu
P W Ś C Pt S N
week 27 1 2 3 4 5 6
week 28 7 8 9 10 11 12 13
week 29 14 15 16 17 18 19 20
week 30 21 22 23 24 25 26 27
week 31 28 29 30 31

Ta witryna internetowa korzysta z plików cookies. W celu uzyskania informacji czym są ciasteczka [cookies] i jak nimi zarządzać, wejdź na stronę Wikipedii.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie. Ciasteczka są wykorzystywane w celach statystycznych oraz do obsługi sesji.