BIP

Aplikanci - rocznik 2015/16

  1. Małgorzata Bajtek - KS przy SR w Słupsku Błażej Wasilewski
  2. Patryk Hopcia - KS przy SR w Bydgoszczy Damian by Advertise"> Skóra
  3. Julia Hubert - KS przy SR Gdańsk-Południe w Gdańsku Piotr Majdziński
  4. Przemysław Jarzembowski - KS przy SR w Toruń Krzysztof Mańkowski
  5. Kamil Kaczyński - KS przy SR w Gdyni Jarosław Buzderewicz
  6. Kamil Bartosz Kaczyński - KS przy SR w Ostródzie Arkadiusz Królikowski
  7. Beata Kamińska - KS przy SR w Toruniu Jarosław Grajkowski
  8. Katarzyna Kłudkowska - KS przy SR we Włocławku Witold Włodarczyk
  9. Jacek Król - KS przy SR w Bydgoszczy Daniel Woźny
  10. Marcin Lewandowski - KS przy SR w Bydgoszczy Jacek Hospod
  11. Olga Miotk - KS przy SR Gdańsk-Południe w Gdańsku Alicja Julke-Kostrzewa
  12. Dominik Mrówczyński - KS przy SR Gdańsk-Północ w Gdańsku Tomasz Perzanowski
  13. Łukasz Pakmur - KS przy SR w Chełmnie Marcin Gajda
  14. Mateusz Rytelewski - KS przy SR w Ostródzie Arkadiusz Królikowski
  15. Wojciech Sieracki - KS przy SR w Toruniu Marek Gajda
  16. Łukasz Sierek - KS przy SR Gdańsk-Północ w Gdańsku Krystian Pstrong
  17. Weronika Skierka - KS przy SR w Słupsku Katarzyna Skoczeń
  18. Ewa Stachera - KS przy SR w Bydgoszczy Jakub Głuchowski
  19. Barbara Śliwińska - KS przy SR w Toruniu Tomasz Sobecki
  20. Michał Wiśniewski - KS przy SR w Grudziądzu Magdalena Różnowicz
  21. Joanna Łakomska - KS przy SR w Bydgoszczy Daniel Woźny
  22. Michał Majewski - KS przy SR Gdańsk-Południe w Gdańsku Anna Mucha

Aplikanci - rocznik 2016/17

  1. Tomasz Kurpiewski KS Gdańsk - Andrzej Perzanowski
  2. Anna Sitniewska KS Inowrocław - Piotr Synik
  3. Michał Urban KS Grudziądz - Marcin Burakowski
  4. Mateusz Zabłocki KS Tczew - Jarosław Szweda
  5. Błażej Sobczak KS Inowrocław - Izabela Podgórska - Wójtowicz
  6. Łukasz Sieger Gdańsk - Tomasz Korzeniecki
  7. Paulina Krauze Toruń Maciej Worotyński
  8. Adam Rezmerski Gdańsk Robert Roszczyniała
  9. Justyna Raszkowska - Mełnicka Gdynia Wiesława Sokólska
  10. Karolina Poturaj Grudziądz - Magdalena Różnowicz
  11. Natalia Bruździak Gdańsk Monika Peda
  12. Piotr Anisimowicz Lębork - Michał Mertsch
  13. Milena Szczepańska Grudziądz Magdalena Różnowicz
  14. Izabela Sęk Bydgoszcz Maciej Bakalarski
  15. Karolina Brąszkiewicz Bydgoszcz Daniel Woźny
  16. Anita Jakielska Gdańsk Monika Peda
  17. Mateusz Piechuta Działdowo Teresa Królikowska
  18. Bartosz Maciejewski Słupsk - Jan Maciejewski
  19. Marcin Rzeszowski Grudziądz - Tomasz Szymandera
  20. Patryk Grzeca Gdańsk - Maciej Wojtczak
  21. Przemysław Kaliszewski Gdańsk - Mariusz Bojeczko
  22. Monika Mosakowska Lipno - Robert Damski
  23. Viktoria Czaplińska Gdańsk- Krzysztof Pluta
  24. Wojciech Szmagliński Toruń - Krzysztof Mańkowski
  25. Agata Odejewska-Nosewicz Chojnice - Marian Macikowski
  26. Marta Maliszewka Grudziądz - Marcin Burakowski
  27. Loreta Jasnowska Gdynia - Bartosz Bociąga
  28. Marta Stępień-Paczkowska Gdynia - Tomasz Deresiewicz
  29. Aleksandra Bork Ostróda - Kamil Grabowski
  30. Krzysztof Filipczak Bydgoszcz - Daniel Woźny
  31. Adam Olszewski Bydgoszcz - Daniel Woźny
  32. Marek Weyna Bydgoszcz - Damian by Advertise"> Skóra
  33. Krzysztof Szpulecki Szubin - Anna Groblewska
  34. Adrian Bokuniewicz Toruń - Dariusz Zimny
  35. Witold Piasek Gdynia - Iwona Miotk
  36. Anna Krasińska Gdańsk - Mariusz Jaranowski
  37. Aneta Kistowska Bydgoszcz - Daniel Woźny
  38. Marek Tarasiuk Gdynia - Alina Siemieniuk-Rassmus
  39. Marcin Osielski Malbork - Tadeusz Święcicki
  40. Karolina Kompanowska Bydgoszcz - Maciej Bakalarski
  41. Tomasz Tkaczuk Toruń - Maciej Worotyński
  42. Martyna Wachowska Gdańsk - Anna Mucha
  43. Marcin Żbikowski Toruń - Dariusz Zimny
  44. Natalia Białas Kwidzyn - Małgorzata Lipska
  45. Cezary Osenka Gdańsk - Tomasz Wojciechowski
  46. Agnieszka Mościcka Złotów - Bartosz Włoch
  47. Tomasz Drozda Bydgoszcz - Michał Adamowski
  48. Robert Szczepański Elbląg - Stanisław Kocemba

Kalendarium

poprzednim miesiącu czerwiec 2016 następnym miesiącu
P W Ś C Pt S N
week 22 1 2 3 4 5
week 23 6 7 8 9 10 11 12
week 24 13 14 15 16 17 18 19
week 25 20 21 22 23 24 25 26
week 26 27 28 29 30

Ta witryna internetowa korzysta z plików cookies. W celu uzyskania informacji czym są ciasteczka [cookies] i jak nimi zarządzać, wejdź na stronę Wikipedii.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie. Ciasteczka są wykorzystywane w celach statystycznych oraz do obsługi sesji.