BIP

Aplikanci - rocznik 2014/15

  1. Monika Bajerska - KS przy SR Toruń - Marek Gajda
  2. Damian Barski - KS przy SR Bydgoszczy - Jarosław Kuna
  3. Dominika Branicka - KS przy SR Toruń - Jarek Grajkowski
  4. Łukasz Brudzyński - KS przy SR Toruń - Marcin Kardas
  5. Mateusz Czapliński - KS przy SR Bydgoszcz - Michał Adamowski
  6. Maria Ewelina Czerniak - KS przy SR Inowrocław - Artur Mac
  7. Piotr Diks - KS przy SR Bydgoszcz - Cecylia Klonowska
  8. Krzysztof Drzewiczak - KS przy SR Bydgoszcz- Jacek Dober
  9. Damian Duczmal - KS przy SR Bydgoszcz - Daniel Woźny
  10. Żaneta Dygulska - KS przy SR Świecie - Małgorzata Rut-Nowak
  11. Krzysztof Filipczak - KS przy SR Ostróda-Hanna Żołnowska
  12. Joanna Gardocka - KS przy SR Bydgoszcz - Maria Bury
  13. Agata Anna Iwaniuk - KS przy SR Gdańsk - Andrzej Perzanowskiego
  14. Ewelina Jasnowska - KS przy SR Kościerzyna - Szymon Sporysz
  15. Błażej Kosiedowski - KS przy SR Chojnice - Maria Krauze
  16. Łukasz Koziński - KS przy SR Bydgoszcz - Maciej Bakalarski
  17. Anna Krawczyk - KS przy SR Nakło nad Notecią - Tadeusz Matusiak
  18. Tomasz Leśniewski - KS przy SR Bydgoszcz - Przemysław Hetman
  19. Kamila Liszczewska - KS przy SR Malbork - Przemysław Biernacki
  20. Karolina Łukasz - KS przy SR Iława - Piotr Staruk
  21. Michał Majewski - KS przy SR Gdynia - Bartosz Bociąga
  22. Tomasz Marszycki - KS przy SR Braniewo - Marek Karpiński
  23. Paweł Masny - KS przy SR Gdańsk - Alicja Julke - Kostrzewa
  24. Szymon Meyer - KS przy SR Słupsk - Andrzej Śniegocki
  25. Agnieszka Nalezinska Gdańsk-Mariusz Bojeczko
  26. Weronika Nowaczyk - KS przy SR Gdańsk-Północ - Tomasz Wojciechowski
  27. Łukasz Przybył - KS przy SR Gdańsk- Jan Staszewski
  28. Karolina Rusin - KS przy SR Tczew - Adam Śmiałek
  29. Karol Skrocki - KS przy SR Toruń - Maciej Worotyński
  30. Dagmara Smoguła - KS przy SR Toruń - Tomasz Trusiło
  31. Wojciech Sobczak - KS przy SR Toruń - Maciej Śliwiński
  32. Emilia Stefańska - KS przy SR Gdańsk- Jan Staszewski
  33. Paweł Stolc - KS przy SR Tczew - Jarosław Szweda
  34. Marzena Syrocka - KS przy SR Toruń - Marek Gajda
  35. Paweł Szczepański - KS przy SR Gdańsk - Sebastian Piątkowski
  36. Szymon Szram - KS przy SR Brodnica - Damian Stachowski
  37. Katarzyna Szymańska - KS przy SR Słupsk - Katarzyna Skoczeń
  38. Dariusz Terman - KS przy SR Wejherowo - Jarosław Świeczkowski
  39. Ireneusz Więcek - KS przy SR Brodnica - J. Murawska
  40. Marcin Wilk - KS przy SR Gdańsk-Marek Trocki
  41. Karol Wojtala - KS przy SR Gdańsk- Jan Staszewski
  42. Tomasz Wróblewski - KS przy SR Toruń - Dariusz Zimny
  43. Benedykt Zygmański - KS przy SR Grudziądz - Tomasz Szymandera

 

Aplikanci - rocznik 2015/16

  1. Małgorzata Bajtek - KS przy SR w Słupsku Błażej Wasilewski
  2. Patryk Hopcia - KS przy SR w Bydgoszczy Daniel Woźny
  3. Julia Hubert - KS przy SR Gdańsk-Południe w Gdańsku Piotr Majdziński
  4. Przemysław Jarzembowski - KS przy SR w Inowrocławiu Artur Zieliński
  5. Kamil Kaczyński - KS przy SR w Gdyni Jarosław Buzderewicz
  6. Kamil Bartosz Kaczyński - KS przy SR w Ostródzie Arkadiusz Królikowski
  7. Beata Kamińska - KS przy SR w Toruniu Jarosław Grajkowski
  8. Katarzyna Kłudkowska - KS przy SR we Włocławku Witold Włodarczyk
  9. Jacek Król - KS przy SR w Bydgoszczy Daniel Woźny
  10. Marcin Lewandowski - KS przy SR w Bydgoszczy Jacek Hospod
  11. Olga Miotk - KS przy SR Gdańsk-Południe w Gdańsku Alicja Julke-Kostrzewa
  12. Dominik Mrówczyński - KS przy SR Gdańsk-Południe w Gdańsku Monika Peda
  13. Łukasz Pakmur - KS przy SR w Bydgoszczy Jakub Głuchowski
  14. Mateusz Rytelewski - KS przy SR w Ostródzie Arkadiusz Królikowski
  15. Wojciech Sieracki - KS przy SR w Toruniu Marek Gajda
  16. Łukasz Sierek - KS przy SR Gdańsk-Północ w Gdańsku Krystian Pstrong
  17. Weronika Skierka - KS przy SR w Słupsku Katarzyna Skoczeń
  18. Ewa Stachera - KS przy SR w Bydgoszczy Maciej Bakalarski
  19. Barbara Śliwińska - KS przy SR w Toruniu Tomasz Sobecki
  20. Michał Wiśniewski - KS przy SR w Słupsku Anna Stukan
  21. Joanna Włodowska - KS przy SR w Bydgoszczy Daniel Woźny

Kalendarium

poprzednim miesiącu luty 2015 następnym miesiącu
P W Ś C Pt S N
week 5 1
week 6 2 3 4 5 6 7 8
week 7 9 10 11 12 13 14 15
week 8 16 17 18 19 20 21 22
week 9 23 24 25 26 27 28

Ta witryna internetowa korzysta z plików cookies. W celu uzyskania informacji czym są ciasteczka [cookies] i jak nimi zarządzać, wejdź na stronę Wikipedii.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie. Ciasteczka są wykorzystywane w celach statystycznych oraz do obsługi sesji.