1. Adryan Arleta - KS przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Hanna Chamier - Gliszczyńska zastępca Beata Miazga
  2. Amrozy Łukasz - KS przy Sądzie Rejonowym w Toruniu Romuald Czaplewski
  3. Antonów Kamila - KS przy Sądzie Rejonowym w Sopocie Aleksandra Treder
  4. Bajerska Monika  -KS przy Sądzie Rejonowym w Toruniu Marek Gajda
  5. Barański Filip - KS przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Jacek Zawadzki
  6. Barski Damian - KS przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Jarosław
  7. Barsukiewicz Rafał - KS przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Damian Skóra
  8. Bąk - Kowalska Karolina - KS przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Anna Bakalarska
  9. Białynicki-Birulo Bartosz - KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Południe w Gdańsku Sebastian Piątkowski
  10. Bilicki Damian - KS przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Michał Popiel
  11. Bławat Mariusz - KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku Jakub Duda
  12. Bolewski Dariusz - KS przy Sądzie Rejonowym w Słupsku Jan Maciejewski
  13. Bochen Marek - KS przy Sądzie Rejonowym w Słupsku Jan Maciejewski
  14. Borejko Tomasza Zdzisława - KS przy SR Brodnica Damian Stachowski
  15. Borowiak Paulina Maria - KS przy Sądzie Rejonowym w Świeciu Piotr Pawelczyk
  16. Bożemska Zofia - KS przy Sądzie Rejonowym w Gdańsku Tomasz Wojciechowski
  17. Branicka Dominika - KS przy Sądzie Rejonowym w Toruniu Jarosław Grajkowski
  18. Brudzyński Łukasz - KS przy Sądzie Rejonowym w Toruniu Marcin Kardas
  19. Brzozowski Wojciech - KS przy Sądzie Rejonowym w Tczewie Andrzej Zakrzewski
  20. Budnik Marek - KS przy Sądzie Rejonowym w Sopocie Aleksandra Treder
  21. Chlewicki Piotr - KS przy Sądzie Rejonowym w Grudziądzu Dorota Lipniewska
  22. Cieślak Anna  - KS przy Sądzie Rejonowym w Toruniu Krzysztof Mańkowski
  23. Chojnacka Agnieszka - KS przy Sądzie Rejonowym w Malborku Przemysław Biernacki
  24. Chyła Katarzyna  - KS przy Sądzie Rejonowym w Tucholi Małgorzata Wolny
  25. Cyrzan Joanna - KS przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Iwona Miotk
  26. Czapliński Mateusz - KS przy Sądzie Rejonowym w Świeciu Małgorzata Rut-Nowak
  27. Czapska Monika - KS przy Sądzie Rejonowym w Nowym Mieście Lubawskim Marcin Milcarek
  28. Czapski Mateusz - - KS przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Jolanta Tilsa
  29. Czerniak Maria Ewelina – KS przy Sądzie Rejonowym w Mogilnie Artur Mac - zastępca Izabela Podgórska - Wójtowicz
  30. Danielewicz Mariusz - KS przy Sądzie Rejonowym w Słupsku Andrzej Śniegocki
  31. Deperasińska Aleksandra - KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ Tomasz Wojciechowski
  32. Diks Piotr - KS przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Cecylia Klonowska
  33. Drewczyński Krzysztof  - KS przy Sądzie Rejonowym w Elblągu Henryk Kowalczyk
  34. Drzewiczak Krzysztof - KS przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Jacek Dober
  35. Duczmal Damian - KS przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Daniel Woźny
  36. Dunajski Zenon Maciej - KS przy Sądzie Rejonowym w Toruniu Dariusz Filipiak
  37. Dygulska Żaneta - KS przy Sądzie Rejonowym w Świeciu Małgorzata Rut - Nowak
  38. Dzienisz Krzysztof  - KS przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Jolanta Godkowicz-Drzewińska
  39. Dziewulska Monika - KS przy Sądzie Rejonowym w Wejherowie Jarosław Świeczkowski
  40. Ejsmont Alicja - KS przy Sądzie Rejonowym w Wejherowie Maciej Nogalski
  41. Fudalewski Szymon - KS przy Sądzie Rejonowym w Wejherowie Edmund Fudalewski
  42. Gałczyński Mateusz - KS przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Alina Siemieniuk-Rassmus
  43. Gardocka Joanna - KS przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Maria Bury
  44. Ged Monika - KS przy Sądzie Rejonowym w Kartuzach Ryszard Pryzmont
  45. Gerłachowski Piotr - KS przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Krzysztof Mówiński
  46. Glazik Kamila - KS przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Jakub Głuchowski
  47. Gniech Aleksandra - KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku Jakub Duda
  48. Golian Agnieszka Ewa - KS przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Tomasz Draganik
  49. Gołębiewski Jakub – KS przy Sądzie Rejonowym w Elblągu Władysław Kubryń
  50. Goździewicz Julia Katarzyna - KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk – Południe Piotr Majdziński
  51. Grey Dawid - KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku Tomasz Wojciechowski
  52. Gruszka Łukasz - KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk - Południe w Gdańsku Andrzej Perzanowski
  53. Grześkowiak Adam - KS przy Sądzie Rejonowym w Sopocie Aleksandra Treder
  54. Hopcia Patryk - KS przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Damian Skóra
  55. Haponiuk Marta - KS przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Krzysztof Dziedzic
  56. Horbaczewski Jakub - KS przy Sądzie Rejonowym w Sopocie Marcin Sobel
  57. Ilnicki Dariusz - KS przy Sądzie Rejonowym w Ostródzie Arkadiusz Królikowski
  58. Iwaniuk Agata Anna - KS przy Sądzie Rejonowym w Wejherowie Katarzyna Koper
  59. Jabłonka Kamil - KS przy Sądzie Rejonowym w Starogardzie Gdańskim Jakub Kraul
  60. Jacyno-Cukrowska Martyna - KS przy Sądzie Rejonowym w Słupsku Tadeusz Żuralski
  61. Jarzembowski Przemysław - KS przy Sądzie Rejonowym w Toruniu Krzysztof Mańkowski
  62. Jaskulska Anna - KS przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Tomasz Deresiewicz
  63. Jutrowska Joanna - KS przy Sądzie Rejonowym w Toruniu Jarosław Grajkowski
  64. Kaczmarek-Krupa Magdalena - KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku Jan Staszewski
  65. Kaczmarski Grzegorz - KS przy Sądzie Rejonowym w Człuchowie Irena Ochocińska
  66. Kaczyński Kamil Bartosz - KS przy Sądzie Rejonowym w Ostródzie A. Królikowski
  67. Kalas Józef - KS przy Sądzie Rejonowym w Toruniu Renaty Zając
  68. Kalinowska Teresa - KS przy Sądzie Rejonowym w Toruniu Tomasz Trusiło
  69. Kalinowski Paweł - KS przy Sądzie Rejonowym w Kartuzach Ryszard Pryzmont
  70. Kandyba Karolina - KS przy Sądzie Rejonowym w Szubinie Michał Wiatr
  71. Karczewski Zbigniew - KS przy Sądzie Rejonowym w Wejherowie Edmund Fudalewski
  72. Karolak Monika - KS przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Wiesława Sokólska
  73. Kasicki Łukasz - KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ Marek Cichosz
  74. Kamil Kasperski - KS przy Sądzie Rejonowym w Wejherowie Adam Grzona
  75. Kasprzykowski Sebastian  - KS przy Sądzie Rejonowym Świeciu Piotr Pawelczyk
  76. Kaszewska Ewelina - KS przy Sądzie Rejonowym w Malborku Tadeusz Święcicki
  77. Kawczyńska Agnieszka - KS przy Sądzie Rejonowym w Radziejowie Leszek Bończyk
  78. Kerner Krzysztof  - KS przy Sądzie Rejonowym w Lęborku Michał Mertsch
  79. Kij Filip Mateusz  - KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku Mariusz Bojeczko
  80. Klimaszewski Jarosław - KS przy Sądzie Rejonowym w Nakle nad Notecią Tadeusz Matusiak
  81. Kłudkowska Katarzyna - KS przy Sądzie Rejonowym we Włocławku Witold Włodarczyk zastępca Michał Śliwiński
  82. Kosek Magdalena - KS przy Sądzie Rejonowym w Brodnicy Jarosław Gardocki
  83. Kosiedowski Błażej - KS przy Sądzie Rejonowym w Chojnicach Maria Krauze
  84. Koziński Łukasz - KS przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Anna Bakalarska
  85. Kozłowska Monika - KS przy Sądzie Rejonowym w Inowrocławiu Izabela Podgórska - Wójtowicz
  86. Krasińska Justyna - KS przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Iwona Miotk
  87. Kraśniewski Adrian - KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk - Północ w Gdańsku Tomasz Perzanowski
  88. Krzemiński Jerzy  - KS przy Sądzie Rejonowym w Kartuzach Andrzej Styś
  89. Krzyżniewski Daniel - KS przy Sądzie Rejonowym w Elblągu Stanisław Kocemba
  90. Kubacki Kamil - KS przy Sądzie Rejonowym w Kwidzynie Maciej Przybylski
  91. Kubiak-Kubacka Iwona - KS przy Sądzie Rejonowym w Kwidzynie Jerzy Bieliński
  92. Kühfeldt Aleksandra - KS przy Sądzie Rejonowym w Chełmnie Przemysław Lorens
  93. Kuna Cyprian - KS przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Jarosław Kuna
  94. Kunz Dawid - KS przy Sądzie Rejonowym w Wejherowie Maciej Migowski
  95. Kusio Piotr - KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Południe w Gdańsku Adam Kosik
  96. Leśniewski Tomasz - KS przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Przemysław Hetman
  97. Lewandowski Marcin Krzysztof – KS przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Jacek Hospod
  98. Lipka Martyna Maria - KS przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Jolanta Godkowicz – Drzewińska
  99. Liszczewska Kamila - KS przy Sądzie Rejonowym w Malborku Przemysław Biernacki
  100. Litwiński Mariusz - KS przy Sądzie Rejonowym w Tczewie Adam Śmiałek
  101. Lniska Katarzyna - KS przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Jarosław Buzderewicz
  102. Lubocka Ilona  - KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku Mariusz Bojeczko
  103. Łakomska Joanna - KS przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Daniel Woźny
  104. Łapiński Marcin - KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk - Południe w Gdańsku Piotr Majdziński
  105. Łuksza Wiesław - KS przy Sądzie Rejonowym w Ostródzie Hanna Żołnowska
  106. Maciaszek Wojciech - KS przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Sławomir Jaworski
  107. Majewska Małgorzata - KS przy Sądzie Rejonowym w Inowrocławiu Aleksandra Pankowska
  108. Małysz Michał - KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk - Południe w Gdańsku Hanna Gadomska
  109. Mania Marcin Jan - KS przy Sądzie Rejonowym w Słupsku Jadwiga Żuralska
  110. Marchlewicz Jakub - KS przy Sądzie Rejonowym w Toruniu Dariusz Filipiak
  111. Marszycki Tomasz - KS przy Sądzie Rejonowym w Braniewie Marek Karpiński
  112. Masny Paweł Krzysztof - KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk - Południe w Gdańsku Alicja Julke - Kostrzewa
  113. Michalska-Janulis Mariola - KS przy Sądzie Rejonowym w Słupsku Paweł Stankiewicz
  114. Milińska Magdalena - KS przy Sądzie Rejonowym w Aleksandrowie Kujawskim Łukasz Borowicz
  115. Miotk Olga - KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Południe w Gdańsku Alicja Julke-Kostrzewa
  116. Mocha Dorota - KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku Jan Staszewski
  117. Mrukowska Agnieszka - KS przy Sądzie Rejonowym w Inowrocławiu Magdalena Dudzic
  118. Mrówczyński Dominik - KS przy Sądzie Rejonowym w Wejherowie Katarzyna Koper
  119. Mularczyk Rafał - KS przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Jolanta Janocha-Mularczyk
  120. Musiał Rafał - KS przy Sądzie Rejonowym w Żninie Mariola Krysztofiak
  121. Nagórska Ewa - KS przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Jolanta Ruszkiewicz
  122. Nalezińska Agnieszka - KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku Mariusz Bojeczko
  123. Nicpoń Marlena - KS przy Sądzie Rejonowym w Toruniu Jarosław Grajkowski
  124. Nowaczyk-Mroczkowska Weronika - KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk - Północ w Gdańsku
  125. Nowak Liliana - KS przy Sądzie Rejonowym w Starogardzie Gdańskim Mariusz Pepliński
  126. Nowak Marek - KS przy Sądzie Rejonowym w Elblągu Dariusz Staniucha
  127. Nowiński Jakub - KS przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Jarosław Buzderewicz
  128. Olejnik Adam - KS przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Sławomir Jaworski
  129. Olszewska Magdalena  - KS przy Sądzie Rejonowym w Toruniu Adam Olszewski
  130. Opalski Michał - KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk - Południe w Gdańsku Hanna Gadomska
  131. Orlińska Patrycja - KS przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Jarosław
  132. Ozdoba Andrzej - KS przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Grażyna Rasch
  133. Pakmur Łukasz - KS przy Sądzie Rejonowym w Grudziądzu Dorota Lipniewska
  134. Pander Paulina - KS przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Sławomir Jaworski
  135. Pawłowski Tomasz - KS przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Maciej Bakalarski
  136. Pawłowski Wojciech - KS przy Sądzie Rejonowym w Sopocie Aleksandra Treder
  137. Pepliński Rafał - KS przy Sądzie Rejonowym w Słupsku Jadwiga Żuralska
  138. Perzyna Piotr - KS przy Sądzie Rejonowym w Grudziądzu Alicja Sokołowska
  139. Piasecka Agnieszka - KS przy Sądzie Rejonowym w Sopocie Aleksandra Treder
  140. Piontkowski Marek Andrzej - KS przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Jarosław
  141. Piotrowski Radosław - KS przy Sądzie Rejonowym w Starogardzie Gdańskim Jarosław Baran
  142. Pokora-Urbańska Karolina - KS przy Sądzie Rejonowym w Iławie Maciej Garczyński
  143. Porydzaj Tomasz - KS przy Sądzie Rejonowym w Wejherowie Edmund Fudalewski
  144. Prelińska Katarzyna - KS przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Jolanta Janocha-Mularczyk
  145. Przybylska Edyta - KS przy Sądzie Rejonowym w Toruniu Michał Śliwiński
  146. Przybył Łukasz - KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Południe w Gdańsku Monika Peda
  147. Pusz Krystian - KS przy Sądzie Rejonowym w Działdowie Teresa Królikowska
  148. Pyrczak Karolina - KS przy Sądzie Rejonowym w Słupsku Andrzeja Śniegockiego
  149. Pytkowski Jakub - KS przy Sądzie Rejonowym w Działdowie Teresa Królikowska
  150. Raducha Wojciech - KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku Marek Cichosz
  151. Ratyński Jarosław - KS przy Sądzie Rejonowym we Włocławku Witold Włodarczyk
  152. Rauhut Katarzyna - KS przy Sądzie Rejonowym w Toruniu Romuald Czaplewski
  153. Rex Michał - KS przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Daniel Woźny
  154. Rumińska Karolina - KS przy Sądzie Rejonowym w Lipnie Robert Damski
  155. Rzeszewicz Leopold – KS przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Krzysztof Mówiński
  156. Skierka Weronika - KS przy Sądzie Rejonowym w Słupsku Katarzyna Skoczeń
  157. Skonieczny Robert - KS przy Sądzie Rejonowym w Braniewie Marek Karpiński
  158. Skórko-Janukiewicz Karolina - KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku Mariusz Bojeczko
  159. Słapiński Rafał - KS przy Sądzie Rejonowym w Golubiu-Dobrzyniu Jolanta Murawska
  160. Smoguła Dagmara - KS przy Sądzie Rejonowym w Toruniu Jarosław Grajkowski
  161. Smoliński Andrzej  - KS przy Sądzie Rejonowym w Brodnicy Jarosław Gardocki
  162. Snochowski Błażej - KS przy Sądzie Rejonowym w Toruniu Michał Śliwiński
  163. Sobczak Wojciech - KS przy Sądzie Rejonowym w Toruniu Michał Śliwiński
  164. Sobotka Marta - KS przy Sądzie Rejonowym w Działdowie Teresa Królikowska
  165. Sokołowski Grzegorz - KS przy Sądzie Rejonowym w Grudziądzu Alicja Sokołowska
  166. Starsierski Witold - KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Południe w Gdańsku Andrzej Perzanowski
  167. Stasik Łukasz - KS przy Sądzie Rejonowym w Toruniu Adam Zaremba
  168. Stefańska Emilia Hanna - KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku Jan Staszewski
  169. Stolc Paweł - KS przy Sądzie Rejonowym w Tczewie Jarosław Szweda
  170. Styk-Świć Agata - KS przy Sądzie Rejonowym w Toruniu Jarosław Grajkowski
  171. Szachewicz Maciej - KS przy Sądzie Rejonowym we Włocławku Mariusz Malinowski
  172. Szczepański Paweł - KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk - Południe w Gdańsku
  173. Szcześniak Wiesław - KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Południe w Gdańsku Andrzej Perzanowski
  174. Sztandur Mateusz - KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk - Południe w Gdańsku Tomasz Kędziora
  175. Szubelak Krzysztof - KS przy Sądzie Rejonowym w Lęborku Romualda Włodarczyk - Trojan
  176. Szulc Maciej - KS przy Sądzie Rejonowym w Elblągu Stanisław Milczarski
  177. Syrocka Marzena – KS przy Sądzie Rejonowym w Toruniu Marek Gajda
  178. Szymandera Joanna  - KS przy Sądzie Rejonowym w Grudziądzu Tomasz Szymandera
  179. Szymańska Katarzyna - KS przy Sądzie Rejonowym w Słupsku Katarzyna Skoczeń
  180. Śliwińska Barbara - KS przy Sądzie Rejonowym w Toruniu Renata Zając
  181. Tempski Witold - KS przy Sądzie Rejonowym w Słupsku Sławomir Bartkowski
  182. Tokarz Robert - KS przy Sądzie Rejonowym w Lęborku Romualda Włodarczyk-Trojan
  183. Trojanowski Piotr  - KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Południe w Gdańsku Hanna Gadomska
  184. Tuchołka Piotr - KS przy Sądzie Rejonowym w Starogardzie Gdańskim Jarosław Baran
  185. Turosz Małgorzata - KS przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Krzysztof Mówiński
  186. Tuzik Przemysław - KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk - Północ w Gdańsku Krystian Pstrong
  187. Walas Michał  - KS przy Sądzie Rejonowym we Włocławku Grzegorz Perczyński
  188. Walas Katarzyna  - KS przy Sądzie Rejonowym we Włocławku Grzegorz Perczyński
  189. Wasielewski Tomasz - KS przy Sądzie Rejonowym w Iławie Maciej Garczyński
  190. Węcławik Jacek - KS przy Sądzie Rejonowym w Kartuzach Jan Zarębski
  191. Wietecha Ewelina - KS przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Bartosz Bociąga
  192. Wiśniewski Michał - KS przy Sądzie Rejonowym w Wejherowie Maciej Nogalski
  193. Wojtaszek Bartłomiej – KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku Mariusz Jaranowski
  194. Wojciechowska-Kopcych Karolina - KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk - Południe w Gdańsku Sebastian Piątkowski
  195. Wojciechowski Adam - KS przy Sądzie Rejonowym w Gdańsku Jan Staszewski
  196. Wojdył Anna – KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku Krzysztof Pluta
  197. Wojtasik Artur - KS przy Sądzie Rejonowym w Wejherowie Maciej Nogalski
  198. Wolska Agata - KS przy Sądzie Rejonowym w Toruniu Adam Olszewski
  199. Woźniak Piotr – KS przy Sądzie Rejonowym w Kartuzach Andrzej Styś
  200. Woźny Lidia - KS przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Daniel Woźny
  201. Wróblewski Rafał - KS przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Maciej Bakalarski
  202. Wrzosek - Antosik Agata - KS przy Sądzie Rejonowym w Słupsku Katarzyna Skoczeń
  203. Wysokiński Grzegorz - KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Południe w Gdańsku Anna Mucha
  204. Zabłotny Marcin - KS przy Sądzie Rejonowym w Gdańsku Piotr Majdziński
  205. Zakrzewska Agnieszka - KS przy Sądzie Rejonowym w Tczewie Andrzej Zakrzewski
  206. Zalewska Izabela  - KS przy Sądzie Rejonowym w Elblągu Dariusz Staniucha
  207. Zalewska Joanna – KS przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Marcin Zalewski
  208. Zasempa Mariusz - KS przy Sądzie Rejonowym w Tczewie Andrzej Zakrzewski
  209. Zarębski Mateusz - KS przy Sądzie Rejonowym w Kartuzach Jan Zarębski
  210. Zieliński Wojciech - KS przy Sądzie Rejonowym w Miastku Ireneusz Kowalski
  211. Ziemann–Labudda Ewelina Maria - KS przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Tomasz Draganik
  212. Zygmański Benedykt - KS przy Sądzie Rejonowym w Inowrocławiu Artur Zieliński
  213. Żocholl Edmund - KS przy Sądzie Rejonowym w Wejherowie Jarosław Świeczkowski

Ta witryna internetowa korzysta z plików cookies. W celu uzyskania informacji czym są ciasteczka [cookies] i jak nimi zarządzać, wejdź na stronę Wikipedii.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie. Ciasteczka są wykorzystywane w celach statystycznych oraz do obsługi sesji.